На ПГФ відбулося засідання вченої ради

26 травня 2022 року на природничо-географічному факультеті відбулося чергове засідання вченої ради.

Три місяці Україна героїчно бореться з рашиськими окупантами, а природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка працює на освітянському фронті, з кожним днем наближаючи нашу перемогу!

Не зважаючи на усі виклики сьогодення, факультет має успіхи у науково-дослідній роботі студентів факультету, про що доповів к.геог.н., доцент, заступник декана з наукової роботи А. О. Корнус. Анатолій Олександрович також відмітив студентів, які нагороджені Подяками декана природничо-географічного факультету за активну участь у студентській науково-дослідній роботі.

Далі члени вченої ради заслухали звіти про роботу науково-дослідних лабораторій, наукової школи та ресурсного центру природничо-географічного факультету у першому півріччі 2022 року. У рамках роботи ресурсного центру природничої освіти організовано ряд гостьових лекцій від провідних методистів України та авторів модельних програм для НУШ. Також, разом із Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка та Рівненським державним гуманітарним університетом організовано відкритий міжуніверситетський лекторій. Доктор біологічних наук, професор Шейко В.І. звітував про роботу його наукової школи та зокрема зазначив, що за звітний період підготовлена монографія, а аспіранти подали заявки на отримання грантових проєктів. У межах роботи науково-дослідних лабораторій підготовлено статті до друку за результатами польових досліджень та отримано акти про впровадження авторських методик. Під час розгляду наступного питання було обговорено роботу екзаменаційних комісій та погоджено рецензентів кваліфікаційних робіт на ОР Бакалавр.

На засіданні із звітом про виховну роботу на факультеті виступила заступник декана з виховної роботи – доктор філософії Ю.С. Вакал. Юлія Сергіївна прозвітувала про виконання плану виховної роботи природничо-географічного факультету. Роботу було оцінено на «задовільно» за двобальною шкалою.

Дякуємо за можливість працювати на освітянському фронті Захисникам Сумщини! Віримо у Збройні сили України! Все буде Україна!