«Бузковий день» у ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С.Макаренка»

До війни росії проти України щорічно, у ці травневі дні в ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С.Макаренка» за співпраці ПГФ та ННІКМ відбувалася відома широкому колу зацікавлених та небайдужих містян мистецько-благодійна акція «Бузковий блюз».

Цьогоріч, ідея цієї традиції була дотримана, але дещо змінена з урахуванням військового стану. Зусиллями природничо-географічного факультету та ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» 25 травня 2022 року відбувся культурно-просвітницький та благодійний захід, але під назвою «Бузковий день».

Усі, хто вирішив зробити свій день «бузковим», сповна насолодилися неймовірними кольорами, звуками, ароматами, смаками ботанічного саду під час бьордвочінгу, екскурсій, хімічних експериментів, самостійних прогулянок. Кожен мав можливість, скориставшись портативною метеостанцією, дослідити нижні шари атмосфери. На окремих локаціях можна було посмакувати та визначити композицію ботанічного чаю, взяти участь у квесті і конкурсі малюнків, отримати подарунки, а також, зробити на різних природніх фотозонах безліч яскравих фото про незабутні моменти життя.
Усі бажаючі мали змогу зробити благодійні пожертви на підтримку ЗСУ та оновлення фондів ботанічного саду, зокрема, й сирингарію.

Дякуємо усім відвідувачам, які завітали до ботанічного саду, за теплі посмішки та позитивні відгуки. Щиро дякуємо усім за бузкову атмосферу, яку ми створили у цей день разом! Разом ми сила!
Віримо у перемогу! Тримаємо стрій! Все буде Україна!