ККЕ студентів ОР «Бакалавр» за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) ЗФН

червня 2022 року відбувся Комплексний кваліфікаційний екзамен студентів ОР «Бакалавр» за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) заочної форми навчання, який є складовою частиною завершального етапу підготовки бакалаврів.

Екзаменаційна комісія працювала у складі: доцент Генкал С.Е. – голова комісії, професор Огієнко О.І., доцент Вакал А.П., доцент Москаленко М.П., доцент Єрмакова Н.О., Батура Ю.О. – голова експертної ради стейкхолдерів, вчитель хімії та основ здоров’я КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ, № 5. Студенти продемонстрували належний рівень професійної підготовки з педагогіки, психології, біології та методики навчання біології.

Рішенням екзаменаційної комісії студентам присвоєна кваліфікація «Бакалавр освіти за предметною спеціальністю (Біологія та здоров’я людини). Вчитель біології та здоров’я людини».

Вітаємо випускників з успішним складанням кваліфікаційного екзамену!