Участь студентів ПГФ у програмах внутрішньої академічної мобільності

Позитивною практикою природничо-географічного факультету є участь наших здобувачів вищої освіти у програмах академічної мобільності.

Згідно договорів між Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка та закладами вищої освіти України, а саме: Житомирським державним університетом імені Івана Франка та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Хімія), 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 014 Середня освіта (Географія) мали змогу у 2 семестрі 2021-2022 н.р. навчатись у відповідних ЗВО на аналогічних програмами.

В рамках внутрішньої академічної мобільності магістри ПГФ Катрін Лебединець (651 гр.) та Антон Касека (652 гр.) навчались на природничому факультеті в ЖДУ імені Івана Франка, а Артем Мірошніченко (751 гр) навчався на географічному факультеті в ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Магістри навчались за погодженими між університетами програмами академічної мобільності, відвідували повноцінно онлайн-заняття (лекції, лабораторні та практичні), виконували різноманітні завдання, долучались до практик тощо. Наразі наші магістри успішно складають заліково-екзаменаційну сесію та перезараховують результати в рідному СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Щиро дякуємо університетам-партнерам за надані можливості здобувачам вищої освіти навчатись в їхніх закладах за програмами внутрішньої академічної мобільності!

Тримаємося разом на освітньому фронті та віримо у перемогу!