Підсумкова атестація студентів ОР «Бакалавр» за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) денної форми навчання

16 червня 2022 року відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен та 17 червня – захист кваліфікаційних робіт студентів ОР «Бакалавр» за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) денної форми навчання.

Екзаменаційна комісія працювала у складі: доцент Генкал С.Е. – голова комісії, доцент Проценко І.І., доцент Вакал А.П., доцент Москаленко М.П., доцент Єрмакова Н.О., Батура Ю.О. – голова експертної ради стейкхолдерів, вчитель хімії та основ здоров’я КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ, № 5, секретар комісії – Усатих Т.О.

Усі наші студенти продемонстрували високий рівень науково-теоретичної та практичної підготовки, ерудиції, професійних навичок.

Рішенням екзаменаційної комісії студентам присвоєна кваліфікація «Бакалавр освіти за предметною спеціалізацією (Біологія та здоров’я людини). Вчитель біології та здоров’я людини».

Вітаємо здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти з успішним складанням підсумкової атестації!

Зичимо всім випускникам особистих і професійних успіхів, запрошуємо продовжити навчання на магістерському рівні вищої освіти
природничо-географічного факультету!