Заключне засідання студентської наукової проблемної групи «Фізична географія, картографія та туризм»

16 червня у змішаному форматі відбулося заключне у цьому навчальному році засідання студентської наукової проблемної групи «Фізична географія, картографія та туризм» (науковий керівник – к.геогр.н., доцент Корнус А.О.), де відбулося заслуховування доповідей здобувачів освіти 722 групи (спеціальність 106 Географія) за результатами їхніх наукових досліджень.

Участь у засіданні проблемної групи взяла канд. пед. наук, ст. викладач кафедри О.М. Король. Темою дослідження Є.І. Шила були проблеми забруднення вод Світового океану, а робота В.Р. Проценко – проблематиці вивчення Всесвіту. За результатами виступів і обговорень доповідей Є.І. Шила та В.Р. Проценко, було прийнято рішення зарахувати їх як захисти курсових робіт.