На ПГФ відбувся традиційний «День відкритих дверей у режимі онлайн»

14 червня 2022 року на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся «День відкритих дверей у режимі онлайн».

Зустріч була організована для вступників на освітній рівень магістр, до якої долучились і бакалаври, які випускаються у цьому навчальному році на ПГФ і випускники минулих років.

На день відкритих дверей була запрошена відповідальний секретар приймальної комісії І.М. Іонова. Ірина Миколаївна дуже детально розтлумачила питання щодо особливостей вступу 2022 на освітній рівень магістр, пояснила основні дати та перелік документів на вступ. Майбутні вступники мали змогу задати уточнюючі запитання.

Нагадуємо вступникам про найважливіші дати:

• 01 серпня - початок реєстрації електронних кабінетів;
  • 16 серпня - 15 вересня - початок подачі заяв та документів;
  • 16-19 вересня - складання фахових іспитів:
  • 20 вересня - надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням;
  • 25 вересня - надання рекомендацій для зарахування за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

З будь-якими питаннями щодо вступу можна звертатись:

Декан природничо-географічного факультету: Міронець Людмила Петрівна - 066-468-77-12

Заступник декана з виховної роботи - Вакал Юлія Сергіївна 050-84-84-446.

Нашим бакалаврам бажаємо успішного складання підсумкової атестації та завершення навчання на бакалавраті! А також усім вступникам бажаємо успіхів на вступних фахових випробуваннях!

Віримо у ЗСУ! Все буде Україна!