Науково-педагогічні працівники ПГФ долучаються до відкритого міжуніверситетського лекторію.

Лекторій створено в рамках роботи ресурсного центру природничої освіти з огляду на необхідність налагодження співпраці академічної спільноти України, здійснення обміну досвідом упровадження новітніх підходів та технологій навчання в освітньому процесі та реалізації академічної мобільності в галузі природничої освіти між Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, Рівненським державним гуманітарним університетом та Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка, про що укладено відповідну тристоронню угоду.