Засідання вченої ради природничо-географічного факультету

28 червня 2022 року відбулося планове засідання вченої ради природничо-географічного факультету у режимі он-лайн.

По першому питанню голови екзаменаційних комісій доповіли про результати кваліфікаційної атестації студентів І (бакалаврського) рівня вищої освіти. Зокрема було зазначено, що всі засідання відбулися відповідно до розкладу, здобувачі вчасно отримали консультації та показали достатній рівень підготовки.

Про результати літньої екзаменаційної сесії 2021-2022 навчального року доповіла декан факультету – доц. Людмила Петрівна Міронець. Доповідач зазначила, що навчальний рік на факультеті на відмінно закінчили 23 студенти, найбільше відмінників серед здобувачів вищої освіти у відсотковому співвідношенні до кількості студентів на спеціальності 014 Середня освіта (Хімія).

Про виконання планів роботи кафедр доповіли завідувачі - доц. Бабенко О.М., доц. Корнус О.Г. та доц. Литвиненко Ю.І. У доповідях завідувачів було зазначено про виконання планів роботи на 2021-2022 навчальний рік в частині навчальної, наукової, методичної та організаційної роботи. За цей навчальний рік науково-педагогічними працівниками кафедр було опубліковано 11 статей у виданнях, що у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science Core Collection. Було видано ряд навчально – методичних посібників, методичних рекомендацій для здобувачів вищої освіти та монографія. Крім того, співробітники, здобувачі та викладачі факультету брали активну участь у заходах профорієнтаційного, наукового та методичного спрямування, які проходити в університеті та на факультеті.

На завершенні засідання було вручено грамоти від факультету науково-педагогічним працівникам та здобувачам за активну роботу у 2021-2022 навчальному році.

Із вірою у ЗСУ та надією на перемогу України декан факультету подякувала науково-педагогічним працівникам та співробітникам факультету за роботу та побажала спокійної і мирної відпустки!

Все буде Україна!