Тренувальні заняття для слухачів відділення наук про Землю Малої Академії наук

10 червня 2022 року к.г.н.. доц., зав. кафедри загальної та регіональної географії Корнус О.Г. провела тренувальне заняття для переможців обласного етапу конкурсу-захисту МАН з підготовки до захисту наукових робіт на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту наукових робіт.

Участь взяли слухачі секцій «Кліматологія та метеорологія» та «Географія та ландшафтознавство», які представили свої постери й отримали індивідуальні консультації та поради.

Завершальний етап підготовки до конкурсу-захисту дослідницьких робіт – оформлення тексту роботи, постеру та презентації провідних результатів наукового дослідження. Як при цьому вкластися у відведений час (3 хвилини на постерний захист та 7 хвилин на виступ на конференції) і не упустити головного? На ці та інші питання юні науковці отримали відповіді 18 грудня 2021 року під час дистанційної консультації з кандидатом географічних наук, доцентом кафедри загальної та регіональної географії Сюткіним Сергієм Івановичем.