Студентська академічна мобільність у Житомирському державному університеті імені Івана Франка, 21-22 н.р.

Згідно договорів між Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка та Житомирським державним університетом імені Івана Франка здобувач освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Хімія) Катрін Лебединець мала змогу у 2 семестрі 2021-2022 н.р. навчатись у цьому закладі вищої освіти за аналогічною програмою.

Магістрантка навчалась за погодженою між університетами програмою академічної мобільності, відвідувала повноцінно онлайн-заняття (лекції, лабораторні та практичні), виконувала різноманітні завдання, долучалась до практик тощо. Після успішного виконання усіх вимог програми академічної мобільності, на кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії було проведено перезарахування результатів внутрішньої академічної мобільності.