Онлайн-зустріч з представником Відділу протидії кіберзлочинам у Сумській області

12 вересня 2022 року відбулася онлайн-зустріч студентів 624 групи (куратор Генкал С.Е.) з представником Відділу Протидії Кіберзлочинам у Сумській області

Суденти ознайомилися з платформою кіберполіції «MRIYA», за допомогою якою, підписники блокують фейки та ворожий контент через телеграм-канал.

Зустріч виявилася надзвичайно цікавою та інформативною.   Здобувачі вищої освіти отримали важливу інформацію щодо основних проектів MRIYА:  1. Бот «StopRussia | MRIYA», що приймає інформацію про фейкові ресурси, які перевіряються модераторами проєкту та відправляються на блокування в Телеграм-канал. 2. Канал «StopRussia|MRIYA» – це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування та навчання кібергігієні. 3. Бот «Народний месник» – для інформації про пересування ворожої техніки, російських військових та знайдені нерозірвані боєприпаси. 4. Сервіс «MRIYA Automatic» – автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою. 5. Гра «Котяцький драйв».

Студенти вирішили долучитися до платформи «MRIYA» – найбільшої спільноти, що успішно працює на інформаційному фронті та протидіє російській агресії. Долучайтеся і Ви за посиланням https://mriya.social