Онлайн дискусія «Прозоре навчальне середовище»

12.09.22 р. студенти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) ОР «Магістр» денної та заочної форми навчання долучилися до публічного заходу «Вступна кампанія 2022: ефективність роботи уповноважених ЗВО».

Здобувачі освіти взяли участь у панельній дискусії «Прозоре навчальне середовище», яку організувала Вікторія Козаченко, керівник Управління просвітницької роботи та навчальних програм Національного агентства з питань запобігання корупції. Під час дискусії обговорено питання ознак корупційної діяльності, прав учасників освітнього процесу, інструментів студентського самоврядування щодо попередження корупції.

Учасники дискусії також дізналися про навчальні курси для студентів, які представлено на платформі NAZK.Study: «YOUніверситет», «Антикорупція та доброчесність для всіх», «Зрозуміло про конфлікт інтересів», «Впливай – викривай!», «Доброчесність офлайн: як правильно себе  поводити під час війни».

Студенти зробили висновок про те, що дотримання норм академічної доброчесності є умовою безперервного професійного та особистісного розвитку.