Кураторська година у 731+721-стн, 732 групах з питань поводження з невідомими предметами та поведінки у надзвичайних ситуаціях

28.09.2022 року доцент кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук, доц. Данильченко О.С. провела кураторську годину у 731+721-стн та 732 групах природничо-географічного факультету з метою проведення інструктажу щодо запобігання травмування вибухонебезпечними або підозрілими предметами. Зі студентами проведена бесіда з метою збереження життя і здоров’я здобувачів освіти з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації. Здобувачі освіти детально ознайомилися із алгоритмом дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.