XVІІ Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів»

4–5 жовтня 2022 року в рамках навчальної дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень»  канд. біол. наук, доц. кафедри біології та методики навчання біології В.М. Торяник та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) (Безбабна Дар’я, Валюх Марина, Василенко Марина, Дубіковська Анастасія, Заяц Світлана, Іванов Єгор, Конвісар Анна, Сурело Тамара, Шкурко Тамара) взяли участь у роботі XVІІ Міжнародної наукової конференції «Фактори експериментальної еволюції організмів», присвяченої 200-річчю від дня народження Г.Й. Менделя та вшануванню пам’яті І.С. Косенка, що відбувалася в онлайн-форматі.

Співорганізаторами цього наукового заходу були: Українське товариство генетиків і селекціонерів ім. М.І. Вавилова (УТГіС), Інститут молекулярної біології і генетики НАН України (ІМБГ НАН України), Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України та Уманський національний університет садівництва.

Програма конференції висвітлила теоретичні досягнення та практичні надбання провідних українських та зарубіжних учених з актуальних проблем теорії еволюції, генетики, геноміки, селекції, біотехнології.

Крім того, здобувачі вищої освіти набули досвіду щодо структурування та представлення наукової доповіді, якості та різноманітності форм мультимедійних презентаціій, використання для представлення результатів дослідження різних видів наукової графіки, ведення наукової дискусії тощо.