Гостьова онлайн-лекція співробітника Національної академії наук України

6 жовтня 2022 року за програмою вивчення дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» (викладач: В.М. Торяник, канд. біол. наук, доц. кафедри біології та методики навчання біології) для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) проведена онлайн-лекція доктором біологічних наук, старшим науковим співробітником відділу палеонтології Національного науково-природничого музею Національної академії наук України О.М. Ковальчуком на тему «Наукове дослідження «під ключ»: від ідеї до публікації результатів».

У ході лекції було розглянуто, як для наукового дослідження сучасного рівня знайти ідею, знайти джерело фінансування дослідження, отримати та опрацювати базовий матеріал, створити власний профіль на сайті, щоб долучитися до європейської і світової спільноти науковців, що працюють в тому ж самому науковому напрямку, як і де публікувати результати, які є можливості для дослідницької мобільності тощо.

Наприкінці лекції здобувачі освіти висловили Олександру Миколайовичу щиру подяку за отримані знання, лектор запросив їх взяти участь у круглому столі «Зоологічні дослідження під час та після війни» (https://forms.gle) та висловив бажання продовжити співпрацю в рамках вивчення даного навчального курсу.