Члени та керівники студентських наукових проблемних груп з географії взяли активну участь у Всеукраїнській науковій конференції «VII Сумські географічні читання».

Здобувачі освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія взяли активну участь у роботі традиційної – VII конференції «Сумські географічні читання». Їхні доповіді й повідомлення стосувалися географічних досліджень різних напрямів: медичної географії: Грінка Д.О. (761 група), Головань А.О. (742 група); геології – Панасюра О.О. (721 група); геоекології – Карнаушенко Д.П. (751 група); продовольчої безпеки – Панченко О.О. (721 група); туризму: Хованський В.Ю. (721 група), Шило Є.І. (732 група), а також методики навчання географії: Шкурат А.С. (731 група), Коваль Ю.А., Шако І.В. (751 група). Ці дослідження були проведені в рамках роботи відповідних студентських наукових проблемних груп.