Профорієнтаційна робота на природничо-географічному факультеті

28 жовтня 2022 року викладачі та співробітники природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка провели екскурсію для учнів КУ Сумська ЗОШ №8 СМР.

Програма візиту тривала дві з половиною години, відведений час було проведено з максимальною користю та великою кількістю вражень.

Почалася екскурсія з вітального слова завідувача кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Бабенко О.М., яка розповіла учням про спеціальності факультету та особливості навчання здобувачів освіти в Сумському державному педагогічному університеті.

Спершу учні відвідали музеї зоології хребетних і безхребетних на кафедрі біології та методики навчання біології. Старший лаборант Шевченко І.В. ознайомила учнів із колекціями з фонду музею, опудалами тварин та вологими препаратами, навела цікаві факти про як про місцевих, так і екзотичних тварин.

Продовжилась екскурсія в геологічному музеї на кафедрі загальної та регіональної географії. Здобувач освіти Спасьонова С.О. ознайомила екскурсантів із усіма тематичними експозиціями музею та здивувала унікальними мінералами, гірськими породами, палеонтологічними зразками.

Після екскурсій до музеїв учні мали змогу відчути себе дослідниками та вдосконалити свої практичні навички та уміння в поводженні з хімічним обладнанням і реактивами. На кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії їм було запропоновано самостійно визначити вміст вітамінів у різних соках, зробити висновки про роль повноцінного харчування у дотриманні здорового способу життя.

Висловлюємо вдячність вчителю хімії КУ Сумська ЗОШ №8 СМР Лебединець Н.І. за організовану екскурсію та запрошуємо до подальшої творчої та наукової співпраці.