Заняття геолого-краєзнавчого гуртка обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на базі геологічного музею СумДПУ імені А.С. Макаренка

2 листопада у геологічному музеї музею СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулося заняття геолого-краєзнавчого гуртка обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Завідувач музею - канд. геогр. наук, доцент Данильченко О.С. та керівник геолого-краєзнавчого гуртка Мироненко А.О. спільно провели заняття на тему «Морфологія мінералів та їх класифікація». На занятті вихованці розглянули морфологію мінералів: друзи та щітки кварцу, секреції, конкреції фосфоритів, псевдоморфози по дереву, фрагменти сталактитів, дендрити. Учні познайомилися з основними представниками класів мінералів: графітом, сіркою, кальцитом, гіпсом, флюоритом, лімонітом, гематитом, магнетитом, кварцом, аметистом, гранатом і багатьма іншими, а також отримали завдання підготувати повідомлення про мінерал.