Хімічний експериментаріум. День 1

На кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії в черговий раз стартували майстер-класи в рамках «Хімічного експериментаріуму», що будуть тривати з 14 по 18 листопада 2022 року.

Незважаючи на складні умови, в яких опинилися і учні, і викладачі кафедри, дуже важливим є підтримання інтересу дітей до пізнання нового, тому теми і питання, які піднімаються в рамках пропонованих майстер-класів, спонукають учасників не тільки спостерігати за виконанням дослідів, а й експериментувати та досліджувати самостійно.

Перший майстер-клас було присвячено питанню якісних реакцій у хімії, чому їх так називають та що вони дозволяють встановити. Учасники Експериментаріуму – це учні не тільки м. Суми, а й області, мали змогу поглянути на добре відомі їм речовини із зовсім іншого боку і виявити в них незвичні властивості та зовсім несподівані сфери використання.