Викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії серед учасників «Кампусу вченого»

З 17 жовтня 2022 р. стартував новий освітньо-науковий проєкт «Кампус вченого», організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Протягом тижня учасники проєкту – науковці з усієї країни – мали змогу долучитися до платформи для популяризації наукових, освітніх і технологічних досягнень,  обміну практичним досвідом, пошуку партнерів та створення консорціумів для  ефективної реалізації наукових досліджень. Серед учасників також була присутня і ст. викладачка кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Харченко Ю.В.

Програма заходу передбачала обговорення актуальних на сьогодні для багатьох науковців тем, таких як:
- Грантова діяльність: можливості, пропозиції, реалії.
- Невербальні засоби спілкування в освітньому середовищі.
- Проєктна діяльність та командоутворення.
- Мотивація.
- Комунікативна компетентність. Принципи ефективної комунікації в науковому  середовищі.
– Наукове керівництво (консультування): реалії, тощо.
Участь у проєкті стала цікавою можливістю поспілкуватися в колі однодумців, поділитися власним практичним досвідом, отримати нові знання та корисну інформацію, налагодити контакти із іншими науковцями.