Гостьова лекція на кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії

25 листопада 2022 р. на кафедру біології людини, хімії та методики навчання хімії для проведення гостьової лекції було запрошено переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», вчителя хімії вищої категорії Сумської ЗОШ 15, Чередниченко Наталію Іванівну.

Тема лекції «Сучасний урок хімії: виклики та перспективи». До онлайн-заняття долучились здобувачі освіти першого та другого рівнів освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Хімія). Основні питання, що піднімалися під час лекції, стосувалися інтенсифікації й оптимізації навчального процесу; підвищення ефективності уроку; активізації навчальної діяльності учнів на уроках хімії, підвищення їх інтересу до предмета; розвитку навичок самостійної та спільної діяльності. Особливу увагу Наталія Іванівна приділила формам організації інтерактивного навчання та викликам, пов’язаним із дистанційною формою проведення занять. Особливий інтерес здобувачів освіти, присутніх на лекції, викликало питання мотивації учнів та підвищення їх пізнавальної активності. Наталія Іванівна, як практикуючий вчитель з багаторічним стажем поділилася досвідом та корисними порадами.

Дякуємо Чередніченко Н. І. за цікаву та змістовну практикоорієнтовану
лекцію.