Підвищення професійної компетентності

18-25 жовтня 2022 року канд. біол. наук, доцент кафедри біології та методики навчання біології В.М. Торяник взяла участь у програмі «Кампус вченого» Офісу підтримки вченого.

Координатор проєкту: Катерина Бабікова, к.с-г.н., асоційований член Ради молодих учених при МОН України, фасилітатор: Олеся ВАЩУК, голова Ради молодих вчених при МОН України. Форма проведення: онлайн на платформі Zoom. Робоча мова: українська.

Інтенсив упродовж 5-ти днів: по 4 години інтерактивних лекцій («Грантова діяльність: можливості, пропозиції, реалії», лектор: Вікторія ЛЕМЕЩЕНКО-ЛАГОДА; «Невербальні засоби спілкування в освітньому середовищі, лектор: Лариса МАКАРУК; «Проєктна діяльність та командоутворення», лектор: Андрій ХОРОЛЬСЬКИЙ; «Мотивація», лектор: Олександр ПРОХОРЧУК; «Комунікативна компетентність. Принципи ефективної комунікації в науковому середовищі», лектор: Людмила ПІДКУЙМУХА), а потім ще й виконання домашніх завдань.

Результат – новий досвід діджитал-комунікації з колегами з різних ЗВО України, нові знання, нові плани!