Гостьова лекція на тему «Розроблення сучасної містобудівної документації за допомогою відкритої ГІС QGIS»

7 листопада ст. викладачем кафедри загальної та регіональної географії Король О.М. для студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія першого і другого рівня вищої освіти в рамках вивчення геоінформаційних дисциплін була організована гостьова лекція на тему «Розроблення сучасної містобудівної документації за допомогою відкритої ГІС QGIS».

Із доповіддю виступив лектор – кандидат технічних наук, асистент кафедри геоінформатики і фотограмметрії Київського національного університету будівництва та архітектури Максимова Юлія Сергіївна. Під час лекції були розглянуті можливості геоінформаційної програми QGIS. Дякуємо лектору за чудовий матеріал і цікаву доповідь та сподіваємося на подальшу співпрацю.