Подяки від природного заповідника «Михайлівська цілина»

10 грудня 2020 року відбулося третє засідання науково-технічної ради природного заповідника «Михайлівська цілина», у роботі якого взяли участь представники природничо-географічного факультету, які за сумісництвом є співробітниками заповідника.

Це завідувач кафедри біології людини та тварин к.б.н., доцент Олександр Володимирович Говорун, доцент цієї ж кафедри Ігор Романович Мерзлікін, а також студентка 2 курсу магістратури нашого факультету – Коршикова Катерина. На цьому засіданні керівництвом заповідника було окремо відзначено роботу його працівників, завдяки яким до Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської облдержадміністрації були подані клопотання та обґрунтування на оголошення нових об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення. Серед них – І. Р. Мерзлікін та  К. Коршикова. Адміністрацією природного заповідника «Михайлівська цілина» було винесено подяки нашим колегам та відзначено їх внесок у розвиток природоохоронної діяльності Сумщини.