Відкриття алеї деканів на природничо-географічному факультеті

15 грудня 2020 року на природничо-географічному факультеті у рамках святкування 90-річчя заснування природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулося відкриття алеї деканів.

На захід було запрошено колектив факультету, деканів, студентських деканів та адміністрацію університету. Перед початком заходу, в.о. ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка Юрій Олегович Лянной привітав колектив факультету із ювілеєм та вручив вітальні адреси від декана факультету біології та лісового господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки доцента О.А. Журавльова та  декана факультету природничих наук ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка Наталії Мацай.

Далі декан факультету Людмила Петрівна Міронець провела коротку екскурсію по алеї. Під час розповіді, Людмила Петрівна зазначила, що очільниками природничо-географічного факультету завжди були талановиті, натхненні, віддані справі науково – педагогічні працівники. Усі свої здібності, творчий та інтелектуальний потенціал вони спрямовували на розбудову факультету, підготовку висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців з біології, хімії, географії.

Під їх керівництвом природничо-географічний факультет став потужним навчальним, методичним і науковим підрозділом Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, що зберігає і примножує свої традиції, зміцнює і підтримує авторитет університету в ім’я України, заради розвитку національної освіти і науки.