Науковці ПГФ серед учасників міжнародних науково-практичних конференціях «Регіон-2022: стратегія оптимального розвитку» і «Міста та регіони в епіцентрі просторових змін»

24 листопада 2022 р. викладачі кафедри загальної та регіональної географії і здобувачі освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) і 106 Географія взяли участь міжнародних науково-практичних конференціях «Регіон-2022: стратегія оптимального розвитку» і «Міста та регіони в епіцентрі просторових змін», організованих кафедрами економічної та соціальної географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка та соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, які відбувалися у спільному віртуальному просторі.

У рамках конференції було організовано круглий стіл пам’яті відомих українських географів Костянтина Нємця та Ярослава Олійника. Для участі у науковій програмі співробітниками та студентами кафедри було підготовлено кілька наукових доповідей.