Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія

29 листопада 2022 року на кафедрі загальної та регіональної географії у змішаному форматі відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія денної форми навчання.

Здобувачі вищої освіти зробили наукові доповіді за результатами наукових досліджень, продемонстрували готовність своїх кваліфікаційних робіт, ступінь та глибину розробки тематики дослідження. Також було заслухано результати перевірки робіт на плагіат, думку наукових керівників щодо готовності роботи до захисту, призначено рецензентів кваліфікаційних робіт. У процедурі експертизи кваліфікаційних робіт взяли участь декан природничо-географічного факультету Л.П. Міронець, члени експертних рад стейкголдерів і працедавців: директор Конотопського ліцею №10 С.П. Горшеніна та директор Державного історико-культурного заповідника у м. Путивлі С.В. Тупик.  За результатами попереднього захисту всі кваліфікаційні роботи рекомендовані до захисту в екзаменаційній комісії з підсумкової атестації.