Проєкти науковців ПГФ відібрані для участі в конкурсі на фінансування з державного бюджету України

7 грудня 2022 р. відбулося підведення підсумків університетського туру конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться з 2023 року за рахунок коштів державного бюджету України.

За результатами відбору 2 проєкти науковців ПГФ рекомендовані для участі у Всеукраїнському турі:

1. «Методологічні основи дослідження медико-екологічних наслідків військових дій для сталого розвитку територій» (керівник проекту − кандидат географічних наук, доцент Корнус А.О.).
  2. «Вплив воєнних дій на стан руської хохулі на території Сумської області: інвентаризація критичних біотопів» (керівник проекту − кандидат біологічних наук, доцент Говорун О.В.).