Участь у роботі методичного нетворкінгу «Сучасні тенденції розвитку еколого-натуралістичного напряму у закладі позашкільної освіти»

8 грудня 2022 року к.пед.н., доцент кафедри біології та методики навчання біології Людмила Петрівна Міронець взяла участь у роботі методичного нетворкінгу «Сучасні тенденції розвитку еколого-натуралістичного напряму у закладі позашкільної освіти», який проводився спільно з МОН України, НАПН України, Інститутом проблем виховання НАПН України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та Комунальним закладом позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради.

Людмила Петрівна виступила із доповіддю на тему: «Використання навчальних інтерактивних платформ у екологічній освіті». Участь у заході взяли директори, заступники директорів та викладачі закладів позашкільної освіти.