Підсумкова конференція з педагогічної практики студентів ОР Магістр

9 листопада відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики студентів ОР МАГІСТР, спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Хімія). Безперервна педагогічна практика проходила з 26 вересня по 4 листопада 2022 року в закладах загальної середньої освіти.

Практика, як завершальний етап теоретичної підготовки студентів, показала рівень та якість професійних знань, сформованих упродовж 6 років навчання, набутих фахових умінь та навичок.

Під час підготовки до уроків і позакласних занять студенти проявили самостійність, творчість, уміло використовували сучасні методи навчання та інноваційні педагогічні технології; набули вмінь досягати свідомого засвоєння учнями матеріалу, формувати інтерес до навчання, розвивати логічне мислення, пам’ять, здібності та нахили.

Під час конференції студенти представили результати своєї роботи, ділилися досвідом, обговорювали ефективність методичного інструментарію, презентували себе як учителів. Програму практики  виконано у повному обсязі.

Усі студенти відзначили те, що педагогічна практика є одним з найважливіших кроків до педагогічної майстерності та запорукою успіху у професійній діяльності.