Участь викладачів та здобувачів вищої освіти природничо-географічного факультету у вебінарі «E-learning в університетах»

2 грудня 2022 року МОН України спільно з Радою з питань освіти та молоді Естонської Республіки провели спільний вебінар на тему: «E-learning в університетах».

Мета вебінару: обмін досвідом із провідними університетами Естонії з питань цифрової освіти, застосування на практиці цифрових інструментів в освітньому процесі, обговорення вимог до онлайн-курсів, огляд практики використання цифрових засобів навчання та їх імплементація в Україні в умовах війни. Вебінар проводився на платформі Zoom.

У вебінарі взяли участь викладачі природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка.