Квартирник на ПГФ 2022

8 грудня 2022 року було проведено "Квартирник на ПГФ" в рамках святкування 92-річниці від дня заснування природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Враховуючи усі заходи безпеки, захід було проведено у бомбосховищі Університету.

На квартирник завітали студенти та випускники природничо-географічного факультету, студенти інших інститутів і факультетів СумДПУ імені А.С. Макаренка, а також гості свята.

Музичний вечір пройшов в приємній і теплій атмосфері, студенти та викладачі насолоджувалися грою на гітарі, співали пісні і спілкувалися. Приємним сюрпризом було частування усіх присутніх смачними безалкогольними напоями та різними смаколиками.

В рамках проведення "Новорічної благодійної акції на ПГФ" усі присутні мали змогу долучитись до збору коштів дітям Сумської онкогематології (було зібрано 840 гривень).

Не зважаючи на онлайн навчання, студентське самоврядування ініціює проведення різноманітних заходів для студентів.

Щиро дякуємо адміністрації університету за надану можливість проведення свята!

Тримаємось разом та віримо у Перемогу!