Вічна слава Герою!

Природничо-географічний факультет Сумського державного педагогічного університету сколихнула сумна новина про загибель студента факультету, який навчався на спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) – Андрія Шияна.

Андрій загинув у пекельних боях на Бахмутському напрямку.

Андрій залишив про себе тільки позитивні спогади: відповідальний, стриманий, розумний, серйозний, великий патріот своєї Батьківщини. У 2014 році він пішов добровольцем захищати Україну, де отримав поранення. Далі присвятив себе роботі з учнівською молоддю та здійснював патріотичне виховання юних українців.

На сайті нашого університету є новина від 21 жовтня 2020 року ­ «Патріотичне виховання студентів ПГФ», про те, як Андрій Шиян особисто був присутній на презентації книги Гладкого Миколи Васильовича "Золотий епос скіфів", яка відбулася на території скіфських курганів біля с. Пустовійтівка Роменського району Сумської області. https://pgf.sspu.edu.ua/news/36-patriotichne-vikhovannya-studentiv-pgf

Про трагічну втрату розповів боєць батальйону "Свобода" Андрій Іллєнко.

"Неймовірно боляче… Боєць батальйону "Свобода", наш побратим та друг, Андрій Шиян "Гора" загинув у пекельній битві, яка зараз йде на Бахмутському напрямку. Вічна Слава Герою! Ти вже у Вальгалі, брате..." - написав побратим.

Дружина Героя - Ксенія Шиян з болем повідомила на своїй сторінці у фейсбук (facebook.com/KseniiaChernychenko), що її чоловік загинув під час виконання бойового завдання на одному із найскладніших напрямків. Йдеться про Бахмут на Донбасі, там зараз точаться важкі бої.

"Мій чоловік, Шиян Андрій, загинув у ніч із суботи на неділю під час виконання бойового завдання на одному з найгарячіших напрямків. Я вас благаю, будь ласка, пам'ятайте, якою ціною дається кожна перемога", - написала Ксенія.

Дружина героя України поділилася теплими спогадами про свого загиблого коханого.

"З найпершої зустрічі ти став моєю людиною, а трохи пізніше хлопцем, найкращим другом, нареченим, чоловіком. Ми почали жити разом, коли зі знайомства не минуло й двох тижнів, одружилися через три з половиною місяці. У нас все було швидко та яскраво. З першої зустрічі ти казав, що як тільки буде війна, ти одразу візьмеш знову зброю в руки і підеш захищати країну. І буду пишатися тобою до свого останнього подиху", - написала вона.

Сумуємо разом з рідними, сумуємо всією Україною! Царство небесне.

Слава Україні! Героям Слава!

Все буде Україна!