Доповідь фахівця з питань запобігання та виявлення корупції на вченій раді факультету

15 грудня 2022 року на плановому засіданні вченої ради природничо-географічного факультету з питанням: «Про заходи щодо запобігання та протидії корупції на природничо-географічному факультеті» доповіла фахівець І  категорії з питань запобігання та виявлення корупції СумДПУ імені А.С. Макаренка Олена Миколаївна Шевченко.

Олена Миколаївна ознайомила присутніх із актами антикорупційного законодавства, вказала як і куди можна повідомити про вчинення корупційних дій, схарактеризувала заходи, які проводяться в університеті з цього питання та доповіла про проміжні результати анкетування здобувачів всіх рівнів вищої освіти щодо моніторингу та оцінки рівня корупції у СумДПУ імені А.С. Макаренка.

У відповідях студентів позитивним є те, як зазначила Олена Миколаївна, що усі усвідомлюють, наслідки корупційних дій та намагаються їх уникати.

Така зустріч організована з метою сприяння й посиленню заходів, спрямованих на більш ефективне й дієве запобігання корупції та боротьбу з нею, а також для заохочення чесності, відповідальності та належного надання якісних освітніх послуг на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка.