Нагородження викладачів, співробітників та студентів ПГФ з нагоди 98-й річниці Університету!

22 грудня на урочистому засіданні Вченої Ради університету, присвяченому 98-й річниці Університету, відбулося нагородження викладачів, співробітників та студентів ПГФ.

Приємно відзначити, що одразу дві номінації почесних звань отримали представники природничо-географічного факультету.

За високі наукові здобутки, сприяння розвитку СумДПУ імені А.С. Макаренка, значні трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю на користь університету та факультету почесне звання «Почесний професор» присвоєно к.б.н., доценту кафедри біології та методики навчання біології – Миколі Павловичу Москаленко.

За багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків та високий професіоналізм почесне звання «Почесний працівник» присвоєно провідному фахівцю природничо-географічного факультету Людмилі Володимирівні Масловій.

За багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий рівень професійної майстерності, творчість, ініціативу, виховання в молоді почуття любові до України Подякою Національної академії педагогічних наук України нагороджено к.г.н., доцента кафедри загальної та регіональної географії – Анатолія Олександровича Корнуса.

На дошку пошани «Кращі імена СумДПУ імені А.С. Макаренка» від природничо-географічного факультету занесено портрет к.пед.н., доцента кафедри біології та методики навчання біології Світлани Едуардівни Генкал.

Цьогоріч команда студентів ПГФ стала переможцями серії онлайн-квестів в СумДПУ, які проводилися впродовж 1 семестру 2022-2023 навчального року. Диплом, кубок переможців та подарунок від ректора отримала в.о. студентського декана природничо-географічного факультету Валерія Пасько.

Щиро вітаємо усіх нагороджених та уклінно дякуємо ЗСУ України за можливість працювати на освітянській ниві.