Підсумкова атестація магістрантів спеціальностей 106 Географія і 014 Середня освіта (Географія)

21-22 грудня 2022 року на кафедрі загальної та регіональної географії у змішаному форматі відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Тематика кваліфікаційних магістерських робіт охоплювала широкий спектр питань природничої та суспільної географії. Голова та члени екзаменаційної комісії – Корнус А.О., к.геогр.н., доцент, Пономарьов О.М., начальник Сумського обласного центру з гідрометеорології; Корнус О.Г., к.геогр.н., доцент, зав кафедри загальної та регіональної географії, відзначили, що магістерські роботи вирізнялися елементами наукової новизни й практичним спрямуванням, а їх захист – змістовністю й аргументованістю відповідей здобувачів освіти на запитання  членів екзаменаційної комісії. У обговоренні робіт взяли участь представники експертних рад стейкголдерів – очільниця Державної служби якості у Сумській області Рябуха А.П. (спеціальність 014 Середня освіта (Географія)) і зав. методичним відділом Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Вертель В.В. (спеціальність 106 Географія). Перед цим, 14 грудня 2022 р. в рамках підсумкової атестації магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Географія), здобувачі освіти складали комплексний кваліфікаційний іспит з біології та методики навчання біології. До проведення іспиту було залучено члена експертної ради стейкголдерів В.Г. Сахнюка − вчителя біології вищої категорії, учителя-методиста, директора Кролевецького ліцею №6.

Вітаємо випускників із вдалим проходженням підсумкової атестації й бажаємо їм успіхів у подальшій професійній діяльності.