Відкрита гостьова лекція Палеогеографія антропогену для магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Географія)

1 лютого 2023 р., для магістрантів 751 групи (спеціальність 014 Середня освіта (Географія)) була проведена відкрита гостьова лекція з дисципліни «Палеогеографія антропогену», яку прочитав випускник природничо-географічного факультету, а нині доктор біологічних наук, старший науковий співробітник Національного науково-природничого музею НАНУ О.М. Ковальчук.

Олександр Миколайович цікаво розповів про різні підходи до визначення тривалості антропогенового періоду, його кліматостратиграфічний поділ, методи та матеріал, який використовується для реконструкцій палеогеографічних умов останнього відрізку геологічної історії Землі. Велику увагу було приділено подіям, що мали місце на території сучасної України. Висловлюємо щиру подяку О.М. Ковальчуку за цікаву лекцію.