Моніторинг освітньо-професійних програм за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія)

31 січня 2023 р. відбулося чергове засідання експертної ради стейкхолдерів та працедавців за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія), присвячене результатам моніторингу реалізації ОПП за підсумками І півріччя 2022-2023 навчального року.

Гаранти освітніх програм Середня освіта (Географія. Англійська мова), Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) другого (магістерського) рівня вищої освіти ознайомили членів ради з результатами моніторингу реалізації освітніх програм, пропозиціями та відгуками, які надійшли за час, що пройшов від попереднього засідання ради.

По завершенню доповідей гарантів ОПП та озвучених пропозицій, було обговорено широке коло питань, що стосувалося студентоцетрованого підходу до реалізації освітнього процесу, поєднання освітнього процесу й наукової роботи здобувачів освіти в контексті навчання через дослідження, розширення використання інноваційних методів навчання, навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, академічній доброчесності.

За результатами обговорень, ухвалено рекомендації робочим групам (групам забезпечення) відповідних ОПП щодо їх імплементації та реалізації на зазначених освітньо-професійних програмах.