Науковий семінар «Стан вивчення флори і фауни водно-болотних угідь Сумської області» присвячений Всесвітньому дню водно-болотних угідь

9 лютого 2023 року на кафедрі біології та методики навчання біології проведено науковий семінар на тему «Стан вивчення флори і фауни водно-болотних угідь Сумської області» присвячений Всесвітньому дню водно-болотних угідь.

У ньому взяли участь викладачі кафедри та студенти спеціальностей 091 Біологія та 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

Під час заходу канд. біол. наук, доцент Мерзлікін І.Р. навів детальну характеристику різних типів водно-болотних угідь. Було відзначено, що актуальними напрямками сучасних природоохоронних стратегій виступає збереження, раціональне використання та відновлення цінних водно-болотних угідь, на що наголошується у положеннях Рамсарської конвенції. Особливу увагу доповідач приділив висвітленню питань сучасного стану заплав річок, які протікають через територію Сумської області, змінам у видовому складі рослин і тварин, які відбулися у результаті антропогенного навантаження на дані екосистеми.