Викладачі та студенти природничо-географічного факультету долучилися до онлайн лекторію «Педагогічна синергія»

9 лютого 2023 року науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти освітніх рівнів бакалавр та магістр спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Хімія) природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка долучилися до першого онлайн засідання об’єднання інституцій-партнерів «Педагогічна синергія», яка об’єднує п’ять педагогічних закладів вищої освіти (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) та Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

По першому питанню: «Зарубіжний досвід: підготовка вчителя початкових класів у Польщі» доповідала Тереса Яніцка-Панек, доктор хабілітований, професор Державного закладу вищої освіти імені Стефана Баторія у Скерневіцах (Польща). Доповідь хоч і була польською мовою, але всі її основні тези були зрозумілими.

Практичне заняття на тему: «Як поводити себе перед відеокамерою: майстерність узаємодії викладача зі студентами» провів Лавріненко О.А.,  доктор педагогічних наук, професор, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

Кількість бажаючих бути присутніми перевищувала можливості платформи організаторів (100 осіб), бо всі хотіли почути та долучитися до обговорення проблем удосконалення професійної підготовки вчителя, зокрема змісту фахової і психолого-педагогічної підготовки. Анонсовано про наступну зустріч у квітні 2023 року. Чекаємо на анонси  та готуємо свої пропозиції.

Долучаємося до обговорення проблем удосконалення професійної підготовки вчителя, беремо активну участь, працюємо на повоєнну відбудову України!