Новини факультету

Еколого-просвітницька робота на природничо-географічному факультеті

17 лютого 2023 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти освітніх рівнів бакалавр та магістр спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Хімія), 091 Біологія та 106 Географія природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка долучилися до роботи ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з обміну досвідом «Еколого-просвітницька робота у природоохоронній справі».

Конференція організована Департаментом захисту довкілля та енергетики Сумської ОДА спільно із КЗ СОР РЛП «Сеймський».

Мета конференції з обміну досвідом передбачала: поліпшення організації та вдосконалення еколого-просвітницької роботи, поширення екологічних знань про біорізноманіття, обмін досвідом в організації еколого-просвітницької роботи, забезпечення збору та обробки інформації про стан навколишнього природного середовища на основі сучасних інформаційних технологій, удосконалення форм і методів природоохоронної діяльності в Україні.

Досвідом еколого-освітньої роботи поділилися фахівці провідних природно-заповідних установ північного сходу України: НПП «Слобожанський» (Харківська область); НПП «Гетьманський» (Сумська область); НПП «Деснянсько-Старогутський» (Сумська область); НПП «Нижньосульський» (Полтавська область, Черкаська область); РЛП «Кременчуцькі плавні» (Полтавська область); КУ ПЗФ РЛП «Диканський» Полтавської обласної ради; КЗ «РЛП «Міжрічинський» (Чернігівська область); КЗ СОР «РЛП «Сеймський» (Сумська область); Природний заповідник «Михайлівська цілина (Сумська область); Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка (Сумська область); Громадська організація «Екологічна дія» (Сумська область).

Від природничо-географічного факультету досвідом еколого-просвітницької роботи поділилися: к.б.н., доцент кафедри біології та методики навчання біології Микола Павлович Москаленко з доповіддю на тему: «Створення віртуальних екскурсій з біології на базі об'єктів природно-заповідного фонду» та к.пед.н., доцент, декан природничо-географічного факультету Людмила Петрівна Міронець з доповіддю: «Екологічна освіта на природно-заповідних територіях».

Такі зустрічі завжди цікаві з точки зору обміну досвідом та налагодження освітньої співпраці. З вірою у ЗСУ працюємо на освітньому фронті!

Меню