Академічна співпраця з ЗВО України

21.02.2023 р. здобувачі вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) 642 групи (А. Горбань, А. Шведенко, К. Стопятюк, К. Шевченко, Я. Макоєд, О. Соболєва), 652 групи (А. Конвісар, Т. Шкурко) та канд. біол. наук, доцент кафедри біології та методики навчання біології у рамках академічної співпраці ПГФ СумДПУ імені А.С. Макаренка з Житомирським державним університетом імені Івана Франка доєдналися до заходу «Запрошені професори в ЖДУ імені Івана Франка» і прослухали лекцію канд. с.-г. наук, старшого наукового співробітника, доцента, заступника директора з наукової роботи Інституту картоплярства НААНУ Т. М. Олійник на тему «Біотехнологічні аспекти оздоровлення та прискорення розмноження картоплі».

Отримані на лекції знання студенти використають для успішного оволодіння програмним матеріалом відповідної тематики навчальних курсів «Біотехнологія та генна інженерія» (4-й курс бакалаврату), «Молекулярна біологія з основами біотехнології та генної інженерії» (1-й курс магістратури).

Щиро вдячні лектору – пані Тетяні Миколаївні Олійник, за цікаву професійну лекцію, колегам з ЖДУ імені Івана Франка за співпрацю!

Разом до перемоги!