Викладачі та студенти природничо-географічного факультету долучилися до організації й проведення онлайн-конференції «Заповідний степ Сумщини»

Конференція була присвячена 95-річному ювілею природного заповідника «Михайлівська цілина», його історії, питанням охорони цілинного степу, науковим надбанням, актуальним проблемам і перспективам природоохоронної справи.

Організаторами конференції стали відділ документів з природничих і аграрних наук Сумської ОУНБ, Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської ОДА та природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка. Від нашого факультету з доповідями виступили доцент кафедри біології та МНБ І.Р. Мерзлікін «Дрібні ссавці природного заповідника «Михайлівська цілина» і магістрантка А.В. Дубіковська «Волохокрильці природного заповідника «Михайлівська цілина».

До онлайн-спілкування на платформі ZOOM долучилися науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти практично усіх освітніх програм природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка, співробітники природного заповідника «Михайлівська цілина», інших природно-заповідних установ  області, зокрема Деснянсько-Старогутського і Гетьманського національних природних парків, регіонального ландшафтного парку «Сеймський», Інституту ботаніки НАН України, та СНАУ, представники навчальних закладів загальної системи середньої освіти області, вчителі.