Гостьова лекція д.б.н., с.н.с. відділу палеонтології ННПМ НАНУ, ад’юнкта кафедри палеозоології Вроцлавського університету О. М. Ковальчука з питань макроеволюції

22.02.2023 р. за програмою навчальної дисципліни «Питання макроеволюції» (викладач: канд. біол. наук, доцент кафедри біології та методики навчання біології В. М. Торяник) для магістрантів першого року навчання спеціальності 091 Біологія (654 гр.) доктором біологічних наук, старшим науковим співробітником відділу палеонтології Національного науково-природничого музею НАН України, ад’юнктом кафедри палеозоології Вроцлавського університету О. М. Ковальчуком проведена гостьова лекція на тему«Макроеволюційні дослідження (на прикладі окремих груп хребетних тварин)».

Основний зміст лекції був побудований на результатах сучасних палеонтологічних досліджень, зокрема з використанням аналізу мтДНК, для встановлення еволюційної історії деяких груп риб, птахів, ссавців на території України та Східної Європи, безпосереднім учасником яких був Олександр Миколайович та інші провідні українські та європейські палеонтологи та палеозоологи.

Щиро дякуємо Вам, Олександре Миколайовичу, за високий професіоналізм як науковця, і як лектора! Горді з того, що ви є випускником ПГФ! Сподіваємося на подальшу співпрацю!