Відкрита лекція з гідрології

27 лютого 2023 року доцент кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук, доц. Данильченко Олена Сергіївна провела відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Гідрологія» на тему "Гідрологія річок: основні поняття.

Морфологічні характеристики річки" для студентів першого курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія. Під час лекції студенти вивчили основні поняття із зазначеної теми, розглянули різні підходи до класифікації річок, встановили морфометричні характеристики річки та її басейну, виявили основні морфометричні характеристики річкового русла та поздовжнього профілю річки. Викладений матеріал був проілюстрований мультимедійною презентацією. Під час лекції мав місце зворотній зв'язок зі студентами. У кінці лекції були сформульовані узагальнюючі тези та чіткі висновки.