Робоча зустріч щодо організаційних засад виробничої практики здобувачів освіти за ОПП Середня освіта (Біологія, природознавство та здоров’я людини)

01 березня 2023 року на базі Державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» відбулася робоча зустріч, на якій піднімалися питання щодо організаційних засад виробничої (педагогічної) практики здобувачів вищої освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка на базі ДНЗ.

Від СумДПУ імені А.С. Макаренка на зустрічі були присутні представники ректорату університету, а також кафедри біології та методики навчання біології.  Зокрема, детально були обговорені можливості та особливості проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти, що навчаються за ОПП Середня освіта (Біологія, природознавство та здоров’я людини) другого (магістерського) рівня вищої освіти. Адміністрація ДНЗ позитивно налаштована на співпрацю та гарантує всебічну підтримку на шляху формування професійних умінь та навичок студентів-практикантів.