Хімічний інтенсив. День третій

На кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії триває Хімічний інтенсив.

А отже, старшокласники, які планують складати мультипредметний тест та бажають поглибити свої знання у царині хімічної науки, мають чудову можливість попрацювати у дружній атмосфері та під керівництвом висококваліфікованих викладачів.

1 березня 2023 року ст. викладач кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії, к.х.н., доцент Харченко Ю. В. разом із учасниками Хімічного інтенсиву розглянули деякі аспекти, пов'язані із особливостями будови органічних сполук, та з'ясували, як такі особливості позначаються на фізичних та хімічних властивостях органічних сполук. Згадали також і правила складання назв органічних сполук. Учням були запропоновані для розгляду тестові завдання попередніх років тестування, в обговоренні яких вони взяли активну участь. Також усіх учасників інтенсиву було запрошено активно долучатися до майбутніх заходів та активностей кафедри та університету.