Хімічний інтенсив. День четвертий

Тиждень дистанційних занять із старшокласниками, організований науково-педагогічними працівниками кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії зібрав учнів, зацікавлених у вступі до закладів вищої освіти та складанні хімії як вибіркової дисципліни національного мультипредметного тесту.

2 березня 2023 року відбулося останнє заняття інтенсиву, під час якого ст. викладач Сердюк В.О. узагальнив і систематизував питання з різних розділів хімії. Викладач звернув окрему увагу на питання, що мало розглядаються у шкільному курсі хімії: гідроліз солей, якісні реакції на катіони і аніони, особливості вирішення деяких типів задач. Так, було приділено особливу увагу різним способам вирішення хімічних задач з теми «Розчини». Учні були детально ознайомлені з вирішенням таких задач за допомогою способу, що називають «правилом хреста» або «правилом зміщування». Також розглянуто комбіновані та ускладнені задачі.

Учасники інтенсиву отримали запрошення на найближчі заходи, що будуть проводитись для учнів ЗЗСО в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.