Магістрантка спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) – учасниця німецько-українського проєкту «Природні парки Німеччини та України»

Магістрантка спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Кварта Наталія стала учасницею німецько-українського екологічного проєкту «Природні парки Німеччини та України», що проходив у Німеччині.

Організація проєкту відбувалася за співпраці Blockhaus Ahlhorn gGmbH, Гетьманського національного природного парку та Тростянецької міської ради.

Серед учасників з України – фахівці Гетьманського національного природного парку, вчителі та учні закладів загальної середньої освіти Тростянецької громади.

На зустрічі з мером Ольденбурга містером Крістіаном Пундтом, директором місцевого парку Олівером Кнагенм та представниками місцевих ЗМІ відбувся обмін досвідом щодо природоохоронної діяльності, були досягнути домовленості щодо подальшої співпраці та спільних екологічних проєктів.

Українські учасники розповіли про дивовижну красу флори та фауни України, основні напрямки природоохоронної та освітньої діяльності, що проводяться на території Гетьманського НПП, провели майстер-клас по виготовленню фіточаю з лікарських рослин Гетьманського НПП. У подальшому учасники проєкту взяли участь в екологічному воркшопі від німецьких фахівців, ознайомилися з історичною пам’яткою Вільдесгаузен (Нижня Саксонія), відвідали музей науки у місті Бремен і зоопарк у місті Оснабрюк, де мали змогу побачити рідкісних тварин, познайомилися з представниками фауни різних континентів.